Home Page
Hlavní stránka


Pension


Všech deset ložnic je vybaveno kompletním sociálním zařízením, se sprchou,
nebo vanou, individuálně designované a vkusně dekorované v tradičním anglickém stylu s dotykem českého venkova.
Po celkové rekonstrukci se stavení stává plným venkovského klidu k zajištění Vašeho úplného pohodlí. Jsme připraveni na jednotlivce, páry a samozřejmě celé rodiny
s dětmi - rodinné apartmány.  Čekají na Vás  dvoulůžkové resp. třílůžkové pokoje 
s možností přistýlky, nebo dětské postýlky a dále čtyřlůžkové a jeden šestilůžkový dvoupokojový apartmán, samozřejmě také s možností přistýlky či dětské postýlky. 
Jeden pokoj má bezbariérový přístup.


Náš pension je připraven Vám nabídnout ubytování typu Bed & Breakfast.

Snídaně s místními produkty jsou podávány v prostorné jídelně formou švédského stolu. Taktéž Vám můžeme připravit oběd v balíčku na cestu, například na Vaší celodenní cyklotúru.
Pro Váš komfort je Vám celý den k dispozici vybavená kuchyň s lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou, konvicí, kávovarem, atd. V blízkém okolí jsou restaurace
a hospůdky s dobrou domácí kuchyní. Večery můžete trávit ve společenské místnosti, na zahradě, nebo u krbu, či jen s knížkou v klidném atriu.
Po domluvě připravujeme večerní grilování. Naší specialitou jsou steaky z masa místního chovatele a nejčerstvější pstruzi jaké si můžete dát.
Druhý lávový gril na zahradě je pro Vaše kulinářské radosti přichystán, stejně tak ohniště.
K večernímu opékání Vám přichystáme špekáčky z domácí výroby. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu Vám nabízíme dobrá moravská vína, čepované pivo
- Svijanský Máz a drobné pamlsky.Zařízení a vybavení


Pro vaše děti máme mnoho možností na hraní. Buď v prostorné herně se spoustou Lega, knížek, šipek a jiných hraček. Místo na galerii je vybaveno TV a DVD přehrávačem. Venku je Vám k dispozici celá veliká zahrada s pískovištěm.
Pro všechny máme připravenou malou knihovnu. V celém objektu máme WiFi pro Vaše spojení se Světem. Pro bezpečné parkování Vám poslouží zadní zahrada a kola
s kočárky parkují v uzamykatelné kolárně.


Příjezd a odjezd


Pension a Váš pokoj je připraven na Vaší návštěvu v den příjezdu od 15-té hodiny
V den odjezdu prosíme o uvolnění pokoje do 10-té hodiny
Mimo hlavní letní sezonu je možné domluvit i jiný čas.

Zvířata


V našem pensionu jsme se po mnoha problémech rozhodli, že již nebudeme ubytovávat žádná zvířata. Omlouváme se tímto všem zvířecím  společníkům.